Blog post

COCTAIL BAR MAX & DOM WHISKY – NOWE MIEJSCE

Oficjalne otwarcie drugiego lokalu pod szyldem Coctail Bar Max & Dom Whisky w Warszawie odbyło się 15 lutego tego roku. Piękne wnętrze w którym czuję się niezwykle komfortowo sprawia ,iż często drepczę właśnie tu na koktajl ze znajomymi.

Dwupoziomowy  ponad 600 metrowy lokal robi wrażenie ,głównie za sprawą wysokiego na osiem metrów ,pięknie oświetlonego i okrągłego baru, który serwuje legendarne koktajle owocowe, a wypełniony jest ponad 1500 sztuk butelek z alkoholem z całego świata.

Coctail Bar Max kojarzy mi się przede wszystkim z moimi ulubionymi koktajlami na bazie świeżych owoców. Tak ,świeże owoce to główna zaleta tego miejsca , tuż przy kreatywnych barmanach. Za barem stoją skrzynki wypełnione po brzegi egzotycznymi owocami ,a latem świeżymi polskimi jak truskawki czy maliny  – to istny raj.  Nie zawsze zamawiam w tym miejscu koktajl alkoholowy ,możemy zamówić cudeńko na bazie samych owoców  🙂  będzie trochę taniej i zdrowiej .

W tym miejscu nie znajdziecie menu!na jaki koktajl masz ochotę?słodki,kwaśny,mocny,z mango czy z ananasem?krótka rozmowa z doświadczonym barmanem i po chwili możesz cieszyć się smakiem specjalnie przygotowanego koktajlu na bazie świeżych owoców.

Klasyczne drinki takie jak Sex On The Beach smakują zdecydowanie lepiej ze świeżym sokiem ,niż tym z kartonu. Jeżeli traficie na kochającego swoją pracę barmana nigdy nie przygotuje wam drinka na bazie soku z kartonu. Kompletnie zmienia to nasze doznania smakowe .

Ale to nie wszystko. Na pierwszym piętrze znajduje się klimatyczna ,pięknie urządzona strefa rumowo – cygarowa (która sprzyja długim rozmowom przy degustacji ,za sprawą wygodnych kanap) oraz Dom Whisky oferujący blisko 2500 butelek szlachetnych trunków. Przystojni barmani to profesjonaliści w szkockich kiltach ,którzy odpowiedzą Wam na każde pytanie i poprowadzą przez kolejne etykiety(często unikalne).

Coctail Bar Max & Dom Whisky to również nowa polska ambasada whisky Ardbeg (którą uwielbiam!)co tworzy to miejsce jeszcze bardziej wyjątkowym.

Polecam śledzić ich na facebooku, częste promocje np. koktajl tygodnia w atrakcyjnej cenie czy organizowane degustacje potrafią skusić.

Warto wspomnieć,iż pierwszy lokal w stolicy pod ich szyldem na ul.Kruczej 16/22 jest już po remoncie!i nadal przyciąga tłumy.

Uwielbiam to miejsce za atmosferę i pyszne ,kreatywne koktajle.

Do zobaczenia przy barze!

Polecam

Głodna Dorota

Coctail Bar Max & Dom Whisky

ul.Nowy Świat 32

Facebook

Coctail Bar Max & Dom Whisky Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post

Następny post

Close