Blog post

CUDA NA KIJU-MOJE ULUBIONE MIEJSCE

cuda2.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Macie takie miejsce gdzie każdy nawet najlepszy wypad z przyjaciółmi się kończy?Ja mam i to właśnie są CUDA NA KIJU.
To miejsce mnie przyciąga i zawsze kończę tu swoje wieczorne/imprezowe wypady.Przestało mi przeszkadzać nawet to,że ciągle nie mam gdzie usiąść.
cuda1.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Cuda odkryłam dwa lata temu szukając miejsca z dobrym piwem ,by zabrać tam kumpla.Pierwsza wizyta była bardzo udana.Miły barman pomaga w wyborze :)nalewa do małych kieliszków piwko,którym się interesujesz .Menu wypisane jest na witrynie/szybie, często ulega zmianie i równie często moje ulubione się kończą:(i muszę czekać na wymianę beczki.
Cuda to nie tylko piwo i prosecco. Alkohol wzmaga mój apetyt i wtedy mogę zamówić pizze,która cieszy się bardzo dużym powodzeniem .Jest przyzwoitej jakości, ozdobiona świeżą bazylią i w dobrej cenie .Oprócz pizzy możemy również zamówić takie przekąski jak grissini(5zł),migdały w tymianku(12zł),focaccia(9zł),oraz bruschetty(12zł).
cuda5.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Miła atmosfera,nowoczesny wystrój,gwar i pyszne piwa sprawiają ,iż chce się tam wracać.Osobiście uwielbiam rozkoszować się smakiem belgijskiego piwa kriek z browaru Lindemans (pyszne wiśniowe 3,5%)ale oczywiście każdy miłośnik piwa znajdzie coś dla siebie (16 nalewaków).
cuda6.jak-zmniejszyc-fotke_pl
CUDA NA KIJU
Nowy Świat 6/12, Warszawa

Polecam
Głodna Dorota

Cuda na Kiju Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni post

Następny post

Close