Blog post

IL GIARDINO – nowa pizzeria

włoch3.jak-zmniejszyc-fotke_pl
W tym tygodniu na widelcu mam Włoską restaurację IL GIARDINO prowadzoną przez rodowitego Włocha otwartą w połowie listopada.Niewielki lecz bardzo przytulny lokal wita nas przyjemnym zapachem dobrej kuchni,drewniane stoły i obrusy w czerwone winogrona w tle słychać włoskie piosenki.
włoch2.jak-zmniejszyc-fotke_plwłoch1.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Sympatyczna kelnerka wita nas uśmiechem wybieramy stolik ,w menu restauracji znajdziemy zraziki z prawdziwkami(28zł),sznycel w panierce(26zł)czy grillowany stek z miecznika(45zł)kilkanaście rodzajów pizzy oraz makarony. Nastawiona byłam na pizze więc zamawiamy pizzę quattro formaggi (cztery rodzaje sera,23zł)oraz Bekon(sos pomidorowy,mozzarella,bekon,pieczarki,cebula,28zł).Czekając na pizze dostajemy grissini (rodzaj włoskiego pieczywa w postaci wąskich paluszków) oraz oliwy.
wloch6.jak-zmniejszyc-fotke_pl
włoch5.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Po krótkim oczekiwaniu otrzymaliśmy dwie pachnące pizze, wrażenie estetyczne domowa pizza, lecz ciasto według mnie powinno być cieńsze dodatkowo było mokre co sprawiało,że się rozpadało a składniki spływały… obie pizze miały ten sam problem brak wyrazistego smaku zarówno ciasta jak i składników. Zamówione dania nie spełniały naszych oczekiwań. Spytani czy smakowało odpowiedzieliśmy szczerze i poprosiliśmy o rachunek po chwili z kuchni wyszedł kucharz rodowity Włoch i łamaną polszczyzną tłumaczył, że woda na pizzy pochodzi od świeżej mozzarelli, bardzo sympatyczny starszy człowiek wyraził ubolewanie z powodu braku naszego zadowolenia, ponadto w ramach rekompensaty zapłaciliśmy tylko za napoje .
Sympatyczne miejsce z potencjałem.

IL GIARDINO
ul. Wolność 3A, Warszawa
( wejście znajduje się od ulicy Kaczej)
TEL: 785 895 636

GŁODNA DOROTA
Il Giardino Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni post

Następny post

Close