Blog post

La Strada – włoska droga

la6.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Kolejna warta uwagi restauracja na Żoliborzu.
Przytulne wnętrze, zapach drewna którym opalany jest piec i dobre jedzenie w rozsądnych cenach, to zdecydowane plusy tego miejsca.
la4.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Miły pan obsługuje nasz stolik, z uśmiechem przyjmuje zamówienie .Napoje z lodem bardzo szybko trafiają na nasz stół i gaszą pragnienie.
Zamówione dania równie szybko cieszą moje oczy:)

Przekąska czyli Mozzarella zapiekana z sosem pomidorowym w piecu opalanym drewnem(27zł)chrupiąca i rumiana szynka prosciutto ,otacza kulę mięciutkiej i cudownie ciągnącej się mozzarelli. Podana z rzadkim ale smacznym sosem pomidorowym.
la3.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Pappardelle al funghi e maiale/Szerokie wstęgi domowego makaronu pappardelle łączą się z pachnącymi grzybami, polędwiczkami wieprzowymi o nucie peperonicino(35zł)Danie nie wygląda bardzo apetycznie, ale zapach i smak to rekompensują. Bardzo dobry ,idealnie ugotowany makaron(Al dente)mięso było miękkie, a sos aromatyczny.
la5.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem. Prosciutto cotto e funghi/Sos, mozzarella, szynka wieprzowa +(opcjonalnie pieczarki) 24/26zł . Pachnie cudownie. Cieniutkie ciasto, chrupiące brzegi i składniki które nie spływają ,na aromatycznym sosie własnej roboty. Przyzwoita pizza.
la1.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Talerze zostały wyczyszczone, a brzuszki były bardzo zadowolone.

Niewątpliwie gdy będę w pobliżu skuszę się na pizzę bądź domowy makaron.

Głodna Dorota

Restauracja włoska La Strada
ul. Alojzego Felińskiego 52
01-563 Warszawa

La Strada Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni post

Następny post

Close