Blog post

POBYKU – I PO DIECIE :)

po byku 10
Nie wiem jak to się stało, że nie opisałam jeszcze tego miejsca. Po Byku jest jedną z moich dwóch ulubionych miejscówek z burgerami.
Pierwszy raz trafiłam do tego niepozornego pawilonu w zeszłym roku. Przypadkiem, bo było po drodze, bo odstraszył mnie wygląd pobliskiej pizzerii(podobno niesłusznie).
Pierwsze wrażenie? mało miejsca, na szczęście latem ogródek ratuje sytuację:)
po byku2
Swoją przygodę z PO BYKU zaczęłam od wielkiego steka,T-BONE (17zł/100g,mój kosztował ponad 100zł)zdjęcia brak, ponieważ wtedy nie byłam jeszcze restauracyjną maniaczką:)
Wielki stek ,z przerostami i kością. Wiaderko frytek, sosy-pamiętam jeden chimichurii(przechrzczony na chimichanga i Jackie Chan;) )oraz świeża i lekka sałatka.
Spróbowałam również,ANGUS STEAK(200g-43zł)w skład dania wchodzą pyszne frytki i sałatka. Stopień wysmażenia mięsa medium ,oczywiście idealny! soczysty kawałek, pysznej wołowinki. Nic dodać, nic ująć.
po byku 6
po byku 5
Kolejnych wizyt nie zliczę. Zawsze gdy po pracy jestem wilczo głodna wpadam na „mini” burgera:) a z uwagi na to, iż na Marymoncie jestem dość często, niejednokrotnie powstrzymać się nie mogę;)Dlaczego? ponieważ gdy pomyślę, o tym cudnie pachnącym, okrąglutkim burgerze, moje ślinianki szaleją! marzę by wgryźć się w soczystego, idealnie wysmażonego i dobrze doprawionego burgera. Przez wydającą przy gryzieniu ,dźwięki szczęścia chrupiącą bułkę, poprzez rozpuszczony lekko cheddar, świeżą sałatę, pomidora, obłędne ogórki i pyszny sos.
Mój ulubiony burger to CHEESE(22zł)wołowina ,cheddar, sałata, pomidor, cebula, ogórek, sos tysiąca wysp.Za dopłatą(4zł)możemy zażyczyć sobie burgera z Angusa, oczywiście zawsze o tym zapominam:(a i tak jestem bardzo zadowolona.
po byku3
W Po Byku mamy do wyboru kilkanaście rodzajów obłędnych burgerów(również vege),wybierzemy jeden z kilku rodzajów steków ,zjemy sałatkę(np. cezar lub fit z kurczakiem)wciągniemy żeberka BBQ i napijemy się m.in. wina, piwa,zimnego cydru bądź napoju na bazie yerba mate.
Do wyboru ,do koloru. Wpadajcie bo warto, ich burgery to szczęście na talerzu.

Polecam
Głodna Dorota

PO BYKU
Gdańska 1, 01-633 Warszawa(Żoliborz)

Po Byku Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni post

Następny post

Close