Blog post

The Alchemist Gastropub – Nowe miejsce

alhem1.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Czasami lubię wybrać się na dobrego drinka w doborowym towarzystwie a jeżeli w tym samym lokalu można dobrze zjeść ,jestem za! Trafiłam z moją kochaną psiapsi do nowego gastropubu oferującego bogaty wybór dań inspirowanych klasykami z londyńskich i nowojorskich gastropubów, duży wybór ciekawych koktajli oraz UWAGA lokal posiada The Beer Wall – Samoobsługową Ścianę Piwa, gdzie zupełnie samodzielnie, bez konieczności stania w kolejce, możecie nalać sobie z nalewaka jeden z ośmiu trunków !bardzo fajny pomysł, jak to działa? należy zakupić kartę przy barze za 5 zł następnie trzeba ją zasilić poprzez zakupienie kredytu. Nie ma minimalnego bądź maksymalnego limitu doładowania,karta jest ważna przez pół roku.
alhen99.jak-zmniejszyc-fotke_pl
alhem4.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Wystrój lokalu nowoczesny mamy część restauracyjną, a także luźniejszą część barową z wysokimi barowymi krzesłami i stolikami obok ściany piwa (można tam przesiadywać godzinami)oświetlenie oraz idealnie dobrana muzyka wszystkie te czynniki tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca.
alhem2.jak-zmniejszyc-fotke_plalhem3.jak-zmniejszyc-fotke_pl
alhem8.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Wszystko zamawiamy przy barze barman służy fachową radą zaintrygował mnie koktajl BATH TIME RUM PUNCH(36ZŁ)dla dwojga serwowany w wanience! musiałam zamówić:]Piękna biała wanienka wypełniona koktajlem z dużą ilością kostek lodu oraz żółtą gumową kaczuszką do tego dostajemy dwie filiżanki ,jeżeli chodzi o menu lokal proponuje pizze,burgery,sałatki,żeberka( pieczone i wędzone na miejscu w nowoczesnej cyfrowej wędzarni),autentyczne angielskie kiełbaski,oraz pitne desery wszystko brzmi kusząco dlatego wybór jest trudny… decydujemy się na pizzę PULLED PORK PIZZA (29zł)z kawałkami pieczonej wieprzowiny,słodką glazurą,papryką,czerwoną cebulą i świeżym szczypiorkiem ,pyszna! idealnie cienkie i chrupiące ciasto dodatki pasują do miękkiej wieprzowiny,ta pizza ma smak!jestem pozytywnie zaskoczona ,do stolika obok grupa młodych ludzi zamówiła żeberka zapach unoszący się w lokalu i dźwięki zachwytu jakie wydawali mówią same za siebie DOBRZE TU KARMIĄ .
alhem5.jak-zmniejszyc-fotke_pl
alhem6.jak-zmniejszyc-fotke_pl
alhem7.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Bardzo miłym gestem był deser od firmy, pyszne lekkie ciasto(nie jestem przekupna!) .Rewelacyjne miejsce na spotkanie w gronie znajomych ,lunch oraz randkę. Wrócę na pizzę i żeberka!
The Alchemist Gastropub to miejsce z klimatem i potencjałem ,miła i profesjonalna obsługa oraz pyszne jedzenie niewątpliwie będzie przyciągać coraz więcej wiernych klientów.

The Alchemist Gastropub
Plac Piłsudskiego 3
00-078 Warszawa
Tel: (22) 628 00 23

GORĄCO POLECAM
GŁODNA DOROTA
The Alchemist Gastropub Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni post

Następny post

Close